Állásaink

Medior/Senior WordPress Fejlesztőt keresünk!

Keressük fejlesztő csapatunk legújabb tagját, aki:

  • akár azonnal (vagy rövid időn belül) tud kezdeni nálunk
  • minimum 3 év szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • szeretne egy lelkes, összetartó, fiatal csapathoz tartozni
  • érdekes, izgalmas feladatokra, valós szakmai kihívásokra vágyik
  • jól fizető, hosszú távú, stabil munkalehetőséget keres.

Célunk, hogy együttesen, a legjobb tudásunk szerint szolgáljuk ki hazai és nemzetközi ügyfeleink igényeit.

Missziónk

Új szintre emeljük a korlátlan Digitális élményt a legmodernebb fejlesztési technológiákat alkalmazva hozzuk el a jövőt ügyfeleinknek.

  • 12 év és megszámlálhatatlan mennyiségű tapasztalat a webfejlesztés és marketing területén
  • 200+ elégedett ügyfél akinek segítettünk előrelépni
  • 500+ projekt amiket imádtunk csinálni

Feladatok

  • WordPress és Bootstrap alapú összetett, egyedi weboldalak, webáruházak fejlesztése
  • Fizetési rendszerek (például: PayPal vagy Barion, banki modulok) és szállítási módok integrációja.
  • API integrációk, ERP/CRM rendszerek integrálása, FTP alapú integrációk
  • Saját, natív php alapú vagy serverless digitális termékek megvalósításában való részvétel
  • AWS felhő alapú fejlesztői megoldásainak használata, szerverkörnyezet kialakítása

Elvárt szakmai képességek

  • Minimum 3 év webfejlesztéssel töltött idő, megoldásközpontú szemlélet
  • Haladó HTML5 és CSS3 (SASS, LESS) tudás
  • Magabiztos PHP, JS és SQL tudás
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (Git)
  • WordPress CMS fejlesztői ismeret
  • WooCommerce, WPML ismeret
  • Elementor magabiztos ismerete
  • 3rd party integrációban szerzett tapasztalat (REST API), WP Allimport és export ismerete
  • Weboldalak éles környezetbe való telepítése, cPanel és phpMyAdmin ismerete
  • Linux ismeret (Bash, SSH)
  • Szerveroldalról kizárólag az AWS felhő alapú architektúrájában dolgozunk, előnyt jelent, ha dolgoztál már AWS-el
  • SSL tanúsítvány telepítése
  • Jó időbecslés érzék, nagyobb projekteknél időbecslések írása és roadmap tervezése
  • UML diagramok készítése (ügyfelek részére, specifikációhoz, illetve belső használatra)
  • A WP pluginrendszerének ismerete (ha a helyzet megkívánja, fejlesztünk egyedi plugin-eket is)

Előny, ha…

  • React, HeadLess WordPress ismerete (GatsbyJS)
  • Clean Code alkalmazása, BEM módszer ismerete
  • Modern technológiák ismerete
  • Fullstack ismeretek minimum elméleti szinten

Így képezzük a kollégákat

Folyamatos lehetőség a fejlődésre az új projektek kapcsán. Szaktudásunk segít abban, hogy ne csak megjelenést, hanem valódi üzleti értéket adjunk üzletfeleinknek.

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Humor, precizitás, önálló munkavégzés, magas szintű proaktivitás, szakmai igényesség, jó kommunikációs készség, együttműködő készség a csapat többi tagjával.

Jelentkezz most önéletrajzod elküldésével és fizetési igényed megjelölésével a hello@netwerk.hu email címen!